Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
Rozpis soutěže
základní část
Extraliga nadstavba 9 - 12
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Očkovič
KH ISMM Kopřivnice
1
Adam Stein
SKKP Handball Brno
3
Adam Ptáčník
TJ Sokol Nové Veselí
8
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
9
Bohdan Mizera
HC ROBE Zubří
7
Branislav Cigáň
HC Dukla Praha
7
Dalibor Mynář
Pepino SKP Frýdek-Místek
4
Daniel Burget
SKKP Handball Brno
6
Daniel Křístek
HC Dukla Praha
8
Daniel Režnický
HC Dukla Praha
11
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
2
David Karlovec
HK FCC Město Lovosice
3
David Jonák
KH ISMM Kopřivnice
4
David Šůstek
HC Dukla Praha
6
David Krahulec
HBC Ronal Jičín
43
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
7
Dominik Solák
HCB Karviná
19
Dominik Tkadleček
TJ Tatran Litovel
22
Eduard Wildt
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Erik Žvak
Pepino SKP Frýdek-Místek
4
Filip Hardt
KH ISMM Kopřivnice
1
Filip Dořičák
HC ROBE Zubří
13
František Geist
TJ Tatran Litovel
10
Ivan Stojanovič
HCB Karviná
3
Jakub Šimek
Pepino SKP Frýdek-Místek
1
Jakub Ondrušík
Pepino SKP Frýdek-Místek
1
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
2
Jakub Šíra
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
2
Jakub Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
4
Jakub Padalík
TJ Cement Hranice
5
Jakub Zelenka
HC Dukla Praha
6
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
10
Jakub Douda
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
19
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
29
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
38
Jakub Bosák
Pepino SKP Frýdek-Místek
48
Jan Šmíd
TJ Tatran Litovel
1
Jan Hrdlička
HK FCC Město Lovosice
1
Jan Syřínek
HC Dukla Praha
2
Jan Kupa
HK FCC Město Lovosice
2
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
31 : 24
video
online
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
Tabulka střelců
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
186
Marek Monczka
HCB Karviná
179
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luděk Piwko
TJ Tatran Litovel
78
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
64
Marek Monczka
HCB Karviná
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Solák
HCB Karviná
88
Mojmír Hlavatý
HC Dukla Praha
88
Štěpán Zeman
HC ROBE Zubří
80
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.