Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
Rozpis soutěže
základní část
Extraliga nadstavba 9 - 12
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Patrik Jonáš
Mateřský klub
HK Ivančice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.12.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.5. 17:00
AE132
TJ D.Cerekev - TJ Sokol II. Prostějov
30 : 34
2.liga muži SM
12.5. 18:00
AF121
SK Žeravice - Rožnov p.R.
23 : 26
2.liga starší dorostenci V
18.5. 15:00
AI132
TJ D.Cerekev - Žeravice
19 : 42
12.5. 16:00
AI121
Žeravice - Rožnov p.R.
18 : 31
5.5. 14:00
AI116
Sokol Sokolnice - Vsetín
33 : 22
23.2. 16:00
AI069
Sokol Újezd u Brna - TJ Tatran Litovel
30 : 39
1.liga mladší dorostenci
14.2. 18:15
AJ084
Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí
25 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
7.4. 14:30
ALA106
Nové Bránice - Bohunice
35 : 24
10.3. 12:15
ALA080
Nové Bránice - SK Kuřim
28 : 32
23.2. 12:00
ALA069
Újezd u Brna - SK Kuřim
32 : 44
Žákovská liga starších žáků
16.3. 15:30
AO169
Polanka - Bohunice
24 : 15
16.3. 13:00
AO166
Bohunice - Zlín
17 : 28
16.3. 10:10
AO163
Úvaly - Bohunice
16 : 15
16.3. 09:20
AO162
Zlín - Polanka
19 : 19
17.2. 16:45
AO140
HCB Karviná - SK Kuřim
17 : 7
17.2. 14:55
AO138
Úvaly - HCB Karviná
12 : 26
17.2. 14:00
AO137
SK Kuřim - S.Vršovice
15 : 22
17.2. 12:20
AO135
S.Vršovice - HCB Karviná
17 : 21
17.2. 09:30
AO132
Úvaly - S.Vršovice
23 : 15
17.2. 08:30
AO131
Sokol N. Veselí - SK Kuřim
20 : 12
2.liga mladší dorostenky - východ
23.2. 14:00
AVB067
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 44
Liga Vysočiny - starší žáci
21.10. 15:45
JB042
TJ D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí B
11 : 11
21.10. 15:00
JB041
Sokol N. Veselí - SK Kuřim B
10 : 16
21.10. 14:15
JB040
Sokol V. Meziříčí A - TJ D. Cerekev
16 : 7
21.10. 13:30
JB039
Sokol V. Meziříčí B - Sokol N. Veselí
4 : 12
21.10. 12:00
JB037
Sokol N. Veselí - TJ D. Cerekev
19 : 3
21.10. 11:15
JB036
Sokol V. Meziříčí B - Sokol V. Meziříčí A
13 : 19
21.10. 09:45
JB034
Sokol V. Meziříčí A - Sokol N. Veselí
8 : 7
21.10. 09:00
JB033
SK Kuřim B - Sokol V. Meziříčí B
20 : 6
Jihomoravská liga mužů
11.5. 16:00
LA035
Měnín - Hostěrádky
22 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
32 : 22
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
22 : 29
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
26 : 22
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
22.5. 17:00
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
26.5. 00:00
Tabulka střelců
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
186
Marek Monczka
HCB Karviná
179
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luděk Piwko
TJ Tatran Litovel
78
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
64
Marek Monczka
HCB Karviná
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Solák
HCB Karviná
88
Mojmír Hlavatý
HC Dukla Praha
88
Štěpán Zeman
HC ROBE Zubří
80
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.