Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
Rozpis soutěže
základní část
Extraliga nadstavba 9 - 12
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
27.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - HBC Ronal Jičín "B"
26 : 22
31.3. 14:30
AB102
HBC Ronal Jičín "B" - S.Vršovice
20 : 26
16.3. 17:00
AB087
Náchod - HK Bystřice p.H.
21 : 27
18.11. 15:30
AB047
S.Vršovice - Náchod
28 : 24
7.10. 17:00
AB015
HBC Ronal Jičín "B" - Velká Bystřice
29 : 21
2 liga muži JVČ
28.4. 10:30
AC112
Sezimovo Ústí - Kutná Hora
25 : 23
30.3. 18:00
AC101
Třeboň - Kutná Hora
37 : 19
25.11. 16:00
AC050
Č.Budějovice - L.Vršovice
25 : 19
28.10. 10:30
AC029
Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly
24 : 28
2.liga muži JM
1.12. 17:00
AE056
TJ D.Cerekev - Telnice
22 : 28
1.liga starší dorostenci
17.4. 19:00
AG102
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice
39 : 14
7.10. 13:00
AG015
C.S.Cargo HBC Jičín - Kopřivnice
32 : 22
2.liga starší dorostenci Z
27.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - L.Vršovice
26 : 21
16.3. 15:00
AH087
Náchod - TJ Sokol Úvaly
34 : 40
18.11. 13:30
AH047
Sokol Vršovice - Náchod
35 : 24
2.liga starší dorostenci V
1.12. 15:00
AI056
TJ D.Cerekev - Sokol Újezd u Brna
31 : 30
1.liga mladší dorostenci
17.4. 17:00
AJ102
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice
36 : 32
16.3. 13:00
AJ087
Náchod - Pepino SKP F-M
31 : 36
7.10. 15:00
AJ015
C.S.Cargo HBC Jičín - Velká Bystřice
29 : 34
2.liga mladší dorostenci - Č
7.4. 14:00
AK104
Sokol Vršovice - Třeboň
22 : 37
30.3. 16:00
AK101
Třeboň - Dukla B
29 : 25
18.11. 17:30
AK047
Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy
14 : 36
Žákovská liga starších žaček
9.2. 14:05
AP127
Jiskra Třeboň - Ivančice
24 : 19
9.2. 13:15
AP126
Písek A - Házená Mělník
25 : 8
9.2. 12:25
AP125
Ivančice - DHK Zora Olomouc
9 : 12
9.2. 09:50
AP122
Házená Mělník - Ivančice
10 : 26
9.2. 09:00
AP121
Písek A - Jiskra Třeboň
19 : 12
2.12. 17:00
AP039
Jiskra H. Brod - Strakonice
14 : 20
2.12. 15:00
AP037
DHC Plzeň - Jiskra H. Brod
19 : 13
2.12. 14:00
AP036
Strakonice - Jiskra Třeboň
23 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
32 : 22
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
22 : 29
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
26 : 22
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
22.5. 17:00
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
26.5. 00:00
Tabulka střelců
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
186
Marek Monczka
HCB Karviná
179
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Luděk Piwko
TJ Tatran Litovel
78
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
64
Marek Monczka
HCB Karviná
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Solák
HCB Karviná
88
Mojmír Hlavatý
HC Dukla Praha
88
Štěpán Zeman
HC ROBE Zubří
80
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.