Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM
Podzim 2018 - 1. kolo
22.9.2018
15:00
ALB001
SKH Polanka n.O.
-
TJ Rožnov p.R.
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
22.9.2018
15:30
ALB002
TJ Cement Hranice
-
KH ISMM Kopřivnice
Josef Malina
,
Miloslav Krupa
,
22.9.2018
13:00
ALB003
TJ Tatran Litovel
-
HK Bystřice p.H.
Jaromír Mach
,
Jaromír Krejčí
,
23.9.2018
10:30
ALB004
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zubří B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.9.2018
12:00
ALB005
Sokol Ostrava
-
HC Zlín
Pavel Friedel
,
Karolína Pavelová
,
23.9.2018
17:00
ALB006
HC Nový Jičín
-
Házená Paskov
Marcel Kosa
,
Tomáš Suchánek
,
Podzim 2018 - 2. kolo
29.9.2018
12:00
ALB007
TJ Rožnov p.R.
-
Házená Paskov
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
29.9.2018
14:00
ALB008
HC Zlín
-
HC Nový Jičín
Pavel Pluhař
,
Karolína Pavelová
,
30.9.2018
13:00
ALB009
HC Zubří B
-
Sokol Ostrava
Pavel Friedel
,
Karolína Pavelová
,
30.9.2018
09:00
ALB010
HK Bystřice p.H.
-
TJ Sokol Luhačovice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
28.9.2018
11:00
ALB011
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Tatran Litovel
Zbyněk Horalík
,
Milan Pelech
,
30.9.2018
12:30
ALB012
SKH Polanka n.O.
-
TJ Cement Hranice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
Podzim 2018 - 3. kolo
6.10.2018
15:30
ALB013
TJ Cement Hranice
-
TJ Rožnov p.R.
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
6.10.2018
13:00
ALB014
TJ Tatran Litovel
-
SKH Polanka n.O.
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
6.10.2018
10:30
ALB015
TJ Sokol Luhačovice
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Kremláček
,
Patrik Hajn
,
6.10.2018
12:00
ALB016
Sokol Ostrava
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
7.10.2018
17:00
ALB017
HC Nový Jičín
-
HC Zubří B
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
6.10.2018
16:30
ALB018
Házená Paskov
-
HC Zlín
Marcel Kosa
,
Tomáš Lisztwan
,
Podzim 2018 - 4. kolo
13.10.2018
12:00
ALB019
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
14.10.2018
13:00
ALB020
HC Zubří B
-
Házená Paskov
Zbyněk Horalík
,
Mojmír Valášek
,
14.10.2018
09:00
ALB021
HK Bystřice p.H.
-
HC Nový Jičín
Pavel Friedel
,
Karolína Pavelová
,
13.10.2018
13:00
ALB022
KH ISMM Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Radek Horák
,
14.10.2018
12:30
ALB023
SKH Polanka n.O.
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaroslav Paululik
,
13.10.2018
15:30
ALB024
TJ Cement Hranice
-
TJ Tatran Litovel
Petr Jaroň
,
Jaromír Mach
,
Podzim 2018 - 5. kolo
27.10.2018
13:00
ALB025
TJ Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Jaroň
,
Jaromír Krejčí
,
27.10.2018
10:30
ALB026
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Cement Hranice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
27.10.2018
12:00
ALB027
Sokol Ostrava
-
SKH Polanka n.O.
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
28.10.2018
17:00
ALB028
HC Nový Jičín
-
KH ISMM Kopřivnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
27.10.2018
10:00
ALB029
Házená Paskov
-
HK Bystřice p.H.
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
20.10.2018
12:00
ALB030
HC Zlín
-
HC Zubří B
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
Podzim 2018 - 6. kolo
3.11.2018
12:00
ALB031
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří B
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
4.11.2018
09:00
ALB032
HK Bystřice p.H.
-
HC Zlín
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
3.11.2018
13:00
ALB033
KH ISMM Kopřivnice
-
Házená Paskov
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
4.11.2018
14:30
ALB034
SKH Polanka n.O.
-
HC Nový Jičín
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
3.11.2018
12:00
ALB035
TJ Cement Hranice
-
Sokol Ostrava
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
3.11.2018
13:00
ALB036
TJ Tatran Litovel
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaromír Krejčí
,
Jaromír Mach
,
Podzim 2018 - 7. kolo
10.11.2018
10:30
ALB037
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
10.11.2018
12:00
ALB038
Sokol Ostrava
-
TJ Tatran Litovel
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
11.11.2018
17:00
ALB039
HC Nový Jičín
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
10.11.2018
09:00
ALB040
Házená Paskov
-
SKH Polanka n.O.
Petr Jaroň
,
Radek Horák
,
11.11.2018
14:00
ALB041
HC Zlín
-
KH ISMM Kopřivnice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
11.11.2018
13:00
ALB042
HC Zubří B
-
HK Bystřice p.H.
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
Podzim 2018 - 8. kolo
17.11.2018
12:00
ALB043
TJ Rožnov p.R.
-
HK Bystřice p.H.
Petr Jaroň
,
Luboš Pavlíček
,
16.11.2018
17:00
ALB044
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Zubří B
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
17.11.2018
15:00
ALB045
SKH Polanka n.O.
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
17.11.2018
15:30
ALB046
TJ Cement Hranice
-
Házená Paskov
Radek Horák
,
Zbyněk Horalík
,
17.11.2018
13:00
ALB047
TJ Tatran Litovel
-
HC Nový Jičín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
17.11.2018
10:30
ALB048
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Ostrava
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
Podzim 2018 - 9. kolo
24.11.2018
12:00
ALB049
Sokol Ostrava
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
25.11.2018
11:00
ALB050
HC Nový Jičín
-
TJ Sokol Luhačovice
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
24.11.2018
10:45
ALB051
Házená Paskov
-
TJ Tatran Litovel
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
25.11.2018
14:00
ALB052
HC Zlín
-
TJ Cement Hranice
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
25.11.2018
13:00
ALB053
HC Zubří B
-
SKH Polanka n.O.
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
25.11.2018
09:00
ALB054
HK Bystřice p.H.
-
KH ISMM Kopřivnice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
Podzim 2018 - 10. kolo
2.12.2018
14:00
ALB055
TJ Rožnov p.R.
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
1.12.2018
15:00
ALB056
SKH Polanka n.O.
-
HK Bystřice p.H.
Tomáš Fiala
,
Petr Jaroň
,
1.12.2018
11:00
ALB057
TJ Cement Hranice
-
HC Zubří B
Jaroslav Paululik
,
Jaroslava Směšná
,
1.12.2018
13:00
ALB058
TJ Tatran Litovel
-
HC Zlín
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
1.12.2018
13:00
ALB059
TJ Sokol Luhačovice
-
Házená Paskov
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
2.12.2018
12:00
ALB060
Sokol Ostrava
-
HC Nový Jičín
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
Podzim 2018 - 11. kolo
9.12.2018
16:00
ALB061
HC Nový Jičín
-
TJ Rožnov p.R.
Přemysl Fukala
,
Radek Horák
,
8.12.2018
09:00
ALB062
Házená Paskov
-
Sokol Ostrava
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
9.12.2018
14:00
ALB063
HC Zlín
-
TJ Sokol Luhačovice
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
9.12.2018
13:00
ALB064
HC Zubří B
-
TJ Tatran Litovel
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
9.12.2018
09:00
ALB065
HK Bystřice p.H.
-
TJ Cement Hranice
Jiří Horák
,
Marek Bečička
,
8.12.2018
13:00
ALB066
KH ISMM Kopřivnice
-
SKH Polanka n.O.
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
Jaro 2019 - 12. kolo
23.2.2019
12:00
ALB067
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O.
Dominik Kowalczuk
,
Tomáš Lisztwan
,
23.2.2019
13:00
ALB068
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Cement Hranice
Petr Jaroň
,
Radek Martiník
,
24.2.2019
09:00
ALB069
HK Bystřice p.H.
-
TJ Tatran Litovel
Přemysl Fukala
,
Tomáš Petruška
,
4.4.2019
17:00
ALB070
HC Zubří B
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
24.2.2019
14:00
ALB071
HC Zlín
-
Sokol Ostrava
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
23.2.2019
18:00
ALB072
Házená Paskov
-
HC Nový Jičín
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
Jaro 2019 - 13. kolo
2.3.2019
17:00
ALB073
Házená Paskov
-
TJ Rožnov p.R.
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
3.3.2019
17:00
ALB074
HC Nový Jičín
-
HC Zlín
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
2.3.2019
12:00
ALB075
Sokol Ostrava
-
HC Zubří B
Tomáš Fiala
,
Jaroslava Směšná
,
14.4.2019
10:30
ALB076
TJ Sokol Luhačovice
-
HK Bystřice p.H.
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
2.3.2019
13:00
ALB077
TJ Tatran Litovel
-
KH ISMM Kopřivnice
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
2.3.2019
15:30
ALB078
TJ Cement Hranice
-
SKH Polanka n.O.
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
Jaro 2019 - 14. kolo
9.3.2019
12:00
ALB079
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Cement Hranice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
10.3.2019
14:30
ALB080
SKH Polanka n.O.
-
TJ Tatran Litovel
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
9.3.2019
13:00
ALB081
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Sokol Luhačovice
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
10.3.2019
09:00
ALB082
HK Bystřice p.H.
-
Sokol Ostrava
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
10.3.2019
13:00
ALB083
HC Zubří B
-
HC Nový Jičín
Dominik Kowalczuk
,
Tomáš Lisztwan
,
10.3.2019
14:00
ALB084
HC Zlín
-
Házená Paskov
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
Jaro 2019 - 15. kolo
17.3.2019
14:00
ALB085
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
22.3.2019
18:00
ALB086
Házená Paskov
-
HC Zubří B
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
17.3.2019
17:00
ALB087
HC Nový Jičín
-
HK Bystřice p.H.
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
17.4.2019
17:30
ALB088
Sokol Ostrava
-
KH ISMM Kopřivnice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
16.3.2019
10:30
ALB089
TJ Sokol Luhačovice
-
SKH Polanka n.O.
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
16.3.2019
13:00
ALB090
TJ Tatran Litovel
-
TJ Cement Hranice
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
Jaro 2019 - 16. kolo
23.3.2019
12:00
ALB091
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Tatran Litovel
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
23.3.2019
13:30
ALB092
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Luhačovice
Roman Smékal
,
Martin Staněk
,
23.3.2019
12:30
ALB093
SKH Polanka n.O.
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.3.2019
13:00
ALB094
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Nový Jičín
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
24.3.2019
09:00
ALB095
HK Bystřice p.H.
-
Házená Paskov
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
24.3.2019
13:00
ALB096
HC Zubří B
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
Jaro 2019 - 17. kolo
31.3.2019
13:00
ALB097
HC Zubří B
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
31.3.2019
14:00
ALB098
HC Zlín
-
HK Bystřice p.H.
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
30.3.2019
17:00
ALB099
Házená Paskov
-
KH ISMM Kopřivnice
Přemysl Fukala
,
Jaroslava Směšná
,
31.3.2019
13:45
ALB100
HC Nový Jičín
-
SKH Polanka n.O.
Jaromír Krejčí
,
Jaroslav Paululik
,
30.3.2019
12:00
ALB101
Sokol Ostrava
-
TJ Cement Hranice
Petr Jaroň
,
Jiří Korčák
,
30.3.2019
10:30
ALB102
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Tatran Litovel
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
Jaro 2019 - 18. kolo
6.4.2019
12:00
ALB103
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
6.4.2019
13:00
ALB104
TJ Tatran Litovel
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
6.4.2019
10:00
ALB105
TJ Cement Hranice
-
HC Nový Jičín
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
7.4.2019
14:30
ALB106
SKH Polanka n.O.
-
Házená Paskov
Jaroslav Paululik
,
Jaroslava Směšná
,
6.4.2019
13:00
ALB107
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Zlín
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
6.4.2019
09:00
ALB108
HK Bystřice p.H.
-
HC Zubří B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
Jaro 2019 - 19. kolo
28.4.2019
09:00
ALB109
HK Bystřice p.H.
-
TJ Rožnov p.R.
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
28.4.2019
13:00
ALB110
HC Zubří B
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
28.4.2019
11:00
ALB111
HC Zlín
-
SKH Polanka n.O.
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
27.4.2019
12:30
ALB112
Házená Paskov
-
TJ Cement Hranice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
28.4.2019
17:00
ALB113
HC Nový Jičín
-
TJ Tatran Litovel
Tomáš Fiala
,
Jiří Korčák
,
27.4.2019
12:00
ALB114
Sokol Ostrava
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
Jaro 2019 - 20. kolo
4.5.2019
12:00
ALB115
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Ostrava
Jaroslav Paululik
,
Josef Malina
,
5.5.2019
10:30
ALB116
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Nový Jičín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
1.5.2019
10:00
ALB117
TJ Tatran Litovel
-
Házená Paskov
Roman Smékal
,
Mojmír Valášek
,
4.5.2019
11:30
ALB118
TJ Cement Hranice
-
HC Zlín
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
5.5.2019
12:30
ALB119
SKH Polanka n.O.
-
HC Zubří B
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
4.5.2019
13:00
ALB120
KH ISMM Kopřivnice
-
HK Bystřice p.H.
Jiří Korčák
,
Milan Pelech
,
Jaro 2019 - 21. kolo
11.5.2019
13:00
ALB121
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Rožnov p.R.
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
12.5.2019
09:00
ALB122
HK Bystřice p.H.
-
SKH Polanka n.O.
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
12.5.2019
13:00
ALB123
HC Zubří B
-
TJ Cement Hranice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
8.5.2019
18:00
ALB124
HC Zlín
-
TJ Tatran Litovel
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
11.5.2019
16:45
ALB125
Házená Paskov
-
TJ Sokol Luhačovice
Jiří Korčák
,
Radek Horák
,
12.5.2019
12:00
ALB126
HC Nový Jičín
-
Sokol Ostrava
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
Jaro 2019 - 22. kolo
18.5.2019
12:00
ALB127
TJ Rožnov p.R.
-
HC Nový Jičín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
18.5.2019
12:00
ALB128
Sokol Ostrava
-
Házená Paskov
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
19.5.2019
10:30
ALB129
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
18.5.2019
13:00
ALB130
TJ Tatran Litovel
-
HC Zubří B
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
18.5.2019
12:00
ALB131
TJ Cement Hranice
-
HK Bystřice p.H.
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
16.5.2019
18:30
ALB132
SKH Polanka n.O.
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.