Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1. liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 1.liga starší dorostenci
Podzim 2018 - 1. kolo
23.9.2018
15:00
AG001
Talent Škoda JS Plzeň
-
HCB Karviná
Milan Hájek
,
Tomáš Měšťánek
,
23.9.2018
12:00
AG002
HC Dukla Praha
-
KH ISMM Kopřivnice
Ondřej Tůma
,
Jakub Uhlíř
,
23.9.2018
14:00
AG003
HK FCC Město Lovosice
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Jaroslav Lorenc
,
Lukáš Veselý
,
23.9.2018
15:00
AG004
C.S.Cargo HBC Jičín
-
HC Zubří
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
23.9.2018
13:00
AG005
Liberec Handball
-
HC Zlín
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
23.9.2018
15:00
AG006
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Sokol Nové Veselí
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
Podzim 2018 - 2. kolo
30.9.2018
17:00
AG007
HCB Karviná
-
TJ Sokol Nové Veselí
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
29.9.2018
18:00
AG008
HC Zlín
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Pluhař
,
Karolína Pavelová
,
30.9.2018
17:00
AG009
HC Zubří
-
Liberec Handball
Pavel Friedel
,
Karolína Pavelová
,
29.9.2018
15:30
AG010
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
28.9.2018
13:00
AG011
KH ISMM Kopřivnice
-
HK FCC Město Lovosice
Zbyněk Horalík
,
Milan Pelech
,
30.9.2018
15:00
AG012
Talent Škoda JS Plzeň
-
HC Dukla Praha
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
Podzim 2018 - 3. kolo
30.10.2018
18:00
AG013
HC Dukla Praha
-
HCB Karviná
7.10.2018
14:00
AG014
HK FCC Město Lovosice
-
Talent Škoda JS Plzeň
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
7.10.2018
13:00
AG015
C.S.Cargo HBC Jičín
-
KH ISMM Kopřivnice
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
7.10.2018
15:00
AG016
Liberec Handball
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
7.10.2018
15:00
AG017
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC Zubří
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
7.10.2018
15:00
AG018
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Zlín
Tomáš Kopřiva
,
Jiří Matuška
,
Podzim 2018 - 4. kolo
14.10.2018
17:00
AG019
HCB Karviná
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
14.10.2018
17:00
AG020
HC Zubří
-
TJ Sokol Nové Veselí
Zbyněk Horalík
,
Mojmír Valášek
,
14.10.2018
14:00
AG021
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
13.10.2018
15:00
AG022
KH ISMM Kopřivnice
-
Liberec Handball
Radek Horák
,
14.10.2018
15:00
AG023
Talent Škoda JS Plzeň
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Jan Dlouhý
,
Martin Kasík
,
14.10.2018
16:00
AG024
HK FCC Město Lovosice
-
HC Dukla Praha
Jaroslav Lorenc
,
Lukáš Veselý
,
Podzim 2018 - 5. kolo
21.10.2018
14:00
AG025
HK FCC Město Lovosice
-
HCB Karviná
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
21.10.2018
15:00
AG026
C.S.Cargo HBC Jičín
-
HC Dukla Praha
Tomáš Deml
,
Jiří Dvořák
,
20.10.2018
15:00
AG027
Liberec Handball
-
Talent Škoda JS Plzeň
Jan Dlouhý
,
Martin Kasík
,
28.10.2018
15:00
AG028
TJ Sokol Šťáhlavy
-
KH ISMM Kopřivnice
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
20.10.2018
18:00
AG029
TJ Sokol Nové Veselí
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Jaroslav Hanych
,
Josef Škroch
,
20.10.2018
14:00
AG030
HC Zlín
-
HC Zubří
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
Podzim 2018 - 6. kolo
4.11.2018
17:00
AG031
HCB Karviná
-
HC Zubří
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
4.11.2018
14:00
AG032
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
HC Zlín
Petr Jaroň
,
Radek Martiník
,
3.11.2018
15:00
AG033
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Sokol Nové Veselí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
4.11.2018
16:00
AG034
Talent Škoda JS Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
4.11.2018
12:00
AG035
HC Dukla Praha
-
Liberec Handball
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
15.12.2018
10:45
AG036
HK FCC Město Lovosice
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Jaroslav Lorenc
,
Petr Pešek
,
Podzim 2018 - 7. kolo
16.9.2018
17:00
AG037
C.S.Cargo HBC Jičín
-
HCB Karviná
Kamil Navrátil
,
Adam Pospíšil
,
10.11.2018
15:00
AG038
Liberec Handball
-
HK FCC Město Lovosice
Vilém Novotný
,
Lukáš Ledvinka
,
11.11.2018
15:00
AG039
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC Dukla Praha
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
16.9.2018
15:30
AG040
TJ Sokol Nové Veselí
-
Talent Škoda JS Plzeň
Patrik Hajn
,
Petr Rusanov
,
11.11.2018
18:00
AG041
HC Zlín
-
KH ISMM Kopřivnice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
11.11.2018
15:00
AG042
HC Zubří
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
Podzim 2018 - 8. kolo
18.11.2018
17:00
AG043
HCB Karviná
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
16.11.2018
19:00
AG044
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Zubří
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
18.11.2018
15:00
AG045
Talent Škoda JS Plzeň
-
HC Zlín
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
18.11.2018
12:00
AG046
HC Dukla Praha
-
TJ Sokol Nové Veselí
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
18.11.2018
14:00
AG047
HK FCC Město Lovosice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
18.11.2018
15:00
AG048
C.S.Cargo HBC Jičín
-
Liberec Handball
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
Podzim 2018 - 9. kolo
24.11.2018
15:00
AG049
Liberec Handball
-
HCB Karviná
Jaroslav Artl
,
Jan Kříženecký
,
25.11.2018
15:00
AG050
TJ Sokol Šťáhlavy
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Tomáš Kozler
,
Tomáš Měšťánek
,
25.11.2018
12:00
AG051
TJ Sokol Nové Veselí
-
HK FCC Město Lovosice
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
25.11.2018
18:00
AG052
HC Zlín
-
HC Dukla Praha
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
25.11.2018
17:00
AG053
HC Zubří
-
Talent Škoda JS Plzeň
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
24.11.2018
12:00
AG054
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
KH ISMM Kopřivnice
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
Podzim 2018 - 10. kolo
2.12.2018
17:00
AG055
HCB Karviná
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Jaroň
,
Jiří Korčák
,
2.12.2018
15:30
AG056
Talent Škoda JS Plzeň
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Milan Hájek
,
Tomáš Měšťánek
,
2.12.2018
14:00
AG057
HC Dukla Praha
-
HC Zubří
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
2.12.2018
16:00
AG058
HK FCC Město Lovosice
-
HC Zlín
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
2.12.2018
15:00
AG059
C.S.Cargo HBC Jičín
-
TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
1.12.2018
15:00
AG060
Liberec Handball
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jan Kříženecký
,
Petr Pešek
,
Podzim 2018 - 11. kolo
9.12.2018
13:30
AG061
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HCB Karviná
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
8.12.2018
14:45
AG062
TJ Sokol Nové Veselí
-
Liberec Handball
Petr Směja
,
Petr Rusanov
,
9.12.2018
18:00
AG063
HC Zlín
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
9.12.2018
17:00
AG064
HC Zubří
-
HK FCC Město Lovosice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
9.12.2018
14:00
AG065
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
HC Dukla Praha
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
8.12.2018
15:00
AG066
KH ISMM Kopřivnice
-
Talent Škoda JS Plzeň
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
Jaro 2019 - 12. kolo
24.2.2019
15:00
AG067
HCB Karviná
-
Talent Škoda JS Plzeň
Tomáš Fiala
,
Jaroslava Směšná
,
23.2.2019
15:00
AG068
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Dukla Praha
Petr Jaroň
,
Radek Martiník
,
23.2.2019
14:30
AG069
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
HK FCC Město Lovosice
Tomáš Fiala
,
Tomáš Suchánek
,
24.2.2019
17:00
AG070
HC Zubří
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
24.2.2019
18:00
AG071
HC Zlín
-
Liberec Handball
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
24.2.2019
12:00
AG072
TJ Sokol Nové Veselí
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Patrik Hajn
,
Petr Rusanov
,
Jaro 2019 - 13. kolo
3.3.2019
16:00
AG073
TJ Sokol Nové Veselí
-
HCB Karviná
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
1.5.2019
15:00
AG074
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HC Zlín
Vojtěch Beňuš
,
Marek Řeháček
,
2.3.2019
15:00
AG075
Liberec Handball
-
HC Zubří
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
1.3.2019
19:00
AG076
C.S.Cargo HBC Jičín
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
3.3.2019
14:00
AG077
HK FCC Město Lovosice
-
KH ISMM Kopřivnice
Libor Skružný
,
Martin Tůma
,
2.3.2019
14:00
AG078
HC Dukla Praha
-
Talent Škoda JS Plzeň
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
Jaro 2019 - 14. kolo
9.3.2019
13:00
AG079
HCB Karviná
-
HC Dukla Praha
Radek Martiník
,
Pavel Švidernoch
,
10.3.2019
15:00
AG080
Talent Škoda JS Plzeň
-
HK FCC Město Lovosice
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
9.3.2019
15:00
AG081
KH ISMM Kopřivnice
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
10.3.2019
14:30
AG082
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
Liberec Handball
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
10.3.2019
17:00
AG083
HC Zubří
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Dominik Kowalczuk
,
Tomáš Lisztwan
,
10.3.2019
18:00
AG084
HC Zlín
-
TJ Sokol Nové Veselí
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
Jaro 2019 - 15. kolo
17.3.2019
18:00
AG085
HC Zlín
-
HCB Karviná
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
16.3.2019
14:45
AG086
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Zubří
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
17.3.2019
15:00
AG087
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Petr Kundrata
,
Tomáš Měšťánek
,
16.3.2019
13:00
AG088
Liberec Handball
-
KH ISMM Kopřivnice
Kamil Navrátil
,
Ondřej Tůma
,
20.3.2019
19:00
AG089
C.S.Cargo HBC Jičín
-
Talent Škoda JS Plzeň
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
17.3.2019
12:00
AG090
HC Dukla Praha
-
HK FCC Město Lovosice
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
Jaro 2019 - 16. kolo
24.3.2019
15:00
AG091
HCB Karviná
-
HK FCC Město Lovosice
Petr Jaroň
,
Zbyněk Horalík
,
24.3.2019
12:00
AG092
HC Dukla Praha
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Ondřej Tůma
,
Lukáš Veselý
,
24.3.2019
15:00
AG093
Talent Škoda JS Plzeň
-
Liberec Handball
Jaroslav Lorenc
,
Tomáš Měšťánek
,
23.3.2019
15:00
AG094
KH ISMM Kopřivnice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
23.3.2019
14:00
AG095
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
TJ Sokol Nové Veselí
Karolína Pavelová
,
Jaroslava Směšná
,
24.3.2019
17:00
AG096
HC Zubří
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
Jaro 2019 - 17. kolo
31.3.2019
17:00
AG097
HC Zubří
-
HCB Karviná
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
31.3.2019
18:00
AG098
HC Zlín
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
31.3.2019
16:00
AG099
TJ Sokol Nové Veselí
-
KH ISMM Kopřivnice
Jaroslav Hanych
,
Jindřich Berger
,
31.3.2019
15:00
AG100
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Talent Škoda JS Plzeň
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
30.3.2019
14:00
AG101
Liberec Handball
-
HC Dukla Praha
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
17.4.2019
19:00
AG102
C.S.Cargo HBC Jičín
-
HK FCC Město Lovosice
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
Jaro 2019 - 18. kolo
7.4.2019
17:00
AG103
HCB Karviná
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
7.4.2019
14:00
AG104
HK FCC Město Lovosice
-
Liberec Handball
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
6.4.2019
12:00
AG105
HC Dukla Praha
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
7.4.2019
15:00
AG106
Talent Škoda JS Plzeň
-
TJ Sokol Nové Veselí
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
6.4.2019
15:00
AG107
KH ISMM Kopřivnice
-
HC Zlín
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
7.4.2019
14:00
AG108
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
HC Zubří
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
Jaro 2019 - 19. kolo
28.4.2019
14:00
AG109
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
HCB Karviná
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
28.4.2019
17:00
AG110
HC Zubří
-
KH ISMM Kopřivnice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
28.4.2019
15:00
AG111
HC Zlín
-
Talent Škoda JS Plzeň
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
27.4.2019
17:00
AG112
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Dukla Praha
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
28.4.2019
15:00
AG113
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK FCC Město Lovosice
Milan Hájek
,
Martin Polák
,
28.4.2019
12:00
AG114
Liberec Handball
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
Jaro 2019 - 20. kolo
5.5.2019
15:00
AG115
HCB Karviná
-
Liberec Handball
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
5.5.2019
13:00
AG116
C.S.Cargo HBC Jičín
-
TJ Sokol Šťáhlavy
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
5.5.2019
14:00
AG117
HK FCC Město Lovosice
-
TJ Sokol Nové Veselí
Petr Pešek
,
Martin Polák
,
5.5.2019
12:00
AG118
HC Dukla Praha
-
HC Zlín
Milan Hájek
,
Pavel Mošna
,
5.5.2019
15:00
AG119
Talent Škoda JS Plzeň
-
HC Zubří
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
4.5.2019
15:00
AG120
KH ISMM Kopřivnice
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Jiří Korčák
,
Milan Pelech
,
Jaro 2019 - 21. kolo
11.5.2019
15:00
AG121
KH ISMM Kopřivnice
-
HCB Karviná
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
12.5.2019
14:00
AG122
Pepino SKP Frýdek-Místek
-
Talent Škoda JS Plzeň
Petr Jaroň
,
Pavel Švidernoch
,
12.5.2019
17:00
AG123
HC Zubří
-
HC Dukla Praha
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
8.5.2019
14:00
AG124
HC Zlín
-
HK FCC Město Lovosice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.5.2019
16:00
AG125
TJ Sokol Nové Veselí
-
C.S.Cargo HBC Jičín
Petr Kremláček
,
Filip Procházka
,
12.5.2019
15:00
AG126
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Liberec Handball
Milan Hájek
,
Tomáš Měšťánek
,
Jaro 2019 - 22. kolo
19.5.2019
15:00
AG127
HCB Karviná
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
18.5.2019
15:00
AG128
Liberec Handball
-
TJ Sokol Nové Veselí
Aleš Podzimek
,
Petr Pešek
,
18.5.2019
13:00
AG129
C.S.Cargo HBC Jičín
-
HC Zlín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
2.4.2019
18:45
AG130
HK FCC Město Lovosice
-
HC Zubří
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
19.5.2019
12:00
AG131
HC Dukla Praha
-
Pepino SKP Frýdek-Místek
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
19.5.2019
13:30
AG132
Talent Škoda JS Plzeň
-
KH ISMM Kopřivnice
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.