Soutěže mužů
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži E-F-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2. liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci ALA-LB- baráž
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č
Podzim 2018 - 1. kolo
22.9.2018
14:00
AK001
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Házená Mělník
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
23.9.2018
16:00
AK002
Dukla Praha B
-
HK Baník Most
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
23.9.2018
19:00
AK003
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
21.10.2018
13:00
AK004
Lokomotiva Vršovice
-
1.HC Pardubice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
22.9.2018
16:00
AK005
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
22.9.2018
15:00
AK006
TJ Sokol Šťáhlavy
-
ElektroPraga Jablonec
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
Podzim 2018 - 2. kolo
29.9.2018
16:00
AK007
Házená Mělník
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Svítek
,
Viktor Šmahel
,
29.9.2018
12:00
AK008
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jan Dlouhý
,
Jaroslav Lorenc
,
30.9.2018
15:00
AK009
1.HC Pardubice
-
TJ Jiskra Třeboň
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
29.9.2018
14:00
AK010
TJ Sokol Úvaly
-
Lokomotiva Vršovice
Petr Kundrata
,
Petr Václavík
,
30.9.2018
10:00
AK011
HK Baník Most
-
Sokol Vršovice
Václav Chmelíř
,
Radek Dvořák
,
29.9.2018
14:00
AK012
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Dukla Praha B
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
Podzim 2018 - 3. kolo
7.10.2018
16:00
AK013
Dukla Praha B
-
Házená Mělník
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
7.10.2018
17:30
AK014
Sokol Vršovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
7.10.2018
13:00
AK015
Lokomotiva Vršovice
-
HK Baník Most
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
6.10.2018
16:00
AK016
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Tomáš Měšťánek
,
Pavel Mošna
,
6.10.2018
15:00
AK017
TJ Sokol Šťáhlavy
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
6.10.2018
15:00
AK018
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Lokomotiva Louny
Vilém Novotný
,
Jiří Žďárský
,
Podzim 2018 - 4. kolo
13.10.2018
16:00
AK019
Házená Mělník
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaroslav Průžek
,
Luděk Točík
,
14.10.2018
15:30
AK020
1.HC Pardubice
-
ElektroPraga Jablonec
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
13.10.2018
14:00
AK021
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
14.10.2018
10:00
AK022
HK Baník Most
-
TJ Jiskra Třeboň
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
13.10.2018
14:00
AK023
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Lokomotiva Vršovice
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
14.10.2018
10:00
AK024
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha B
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
Podzim 2018 - 5. kolo
28.10.2018
17:30
AK025
Sokol Vršovice
-
Házená Mělník
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
28.10.2018
13:00
AK026
Lokomotiva Vršovice
-
Dukla Praha B
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
27.10.2018
16:00
AK027
TJ Jiskra Třeboň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
27.10.2018
15:00
AK028
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK Baník Most
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
27.10.2018
15:00
AK029
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
28.10.2018
12:00
AK030
TJ Lokomotiva Louny
-
1.HC Pardubice
Marek Řeháček
,
Petr Pešek
,
Podzim 2018 - 6. kolo
3.11.2018
16:00
AK031
Házená Mělník
-
1.HC Pardubice
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
3.11.2018
14:00
AK032
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Lokomotiva Louny
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
20.10.2018
15:00
AK033
HK Baník Most
-
ElektroPraga Jablonec
Radek Dvořák
,
Daniela Radová
,
3.11.2018
14:00
AK034
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
4.11.2018
16:00
AK035
Dukla Praha B
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
3.11.2018
14:00
AK036
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Radek Seidl
,
Podzim 2018 - 7. kolo
11.11.2018
13:00
AK037
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
10.11.2018
16:00
AK038
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
10.11.2018
15:00
AK039
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Dukla Praha B
Tomáš Měšťánek
,
Lukáš Veselý
,
10.11.2018
15:00
AK040
ElektroPraga Jablonec
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Vojtěch Beňuš
,
Petr Halada
,
11.11.2018
14:30
AK041
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
Ondřej Háza
,
Petr Pešek
,
11.11.2018
16:00
AK042
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Úvaly
Jan Kříženecký
,
Adam Pospíšil
,
Podzim 2018 - 8. kolo
18.11.2018
16:00
AK043
Házená Mělník
-
TJ Sokol Úvaly
Jakub Ransdorf
,
Viktor Šmahel
,
18.11.2018
15:00
AK044
HK Baník Most
-
1.HC Pardubice
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
17.11.2018
16:00
AK045
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Lokomotiva Louny
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
18.11.2018
16:00
AK046
Dukla Praha B
-
ElektroPraga Jablonec
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
18.11.2018
17:30
AK047
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
18.11.2018
13:00
AK048
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
Podzim 2018 - 9. kolo
24.11.2018
16:00
AK049
TJ Jiskra Třeboň
-
Házená Mělník
Karel Hladký
,
Kamil Navrátil
,
24.11.2018
15:00
AK050
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Měšťánek
,
Václav Chmelíř
,
24.11.2018
15:00
AK051
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Vršovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
20.10.2018
12:00
AK052
TJ Lokomotiva Louny
-
Dukla Praha B
Petr Kundrata
,
Jaroslav Lorenc
,
25.11.2018
15:30
AK053
1.HC Pardubice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
24.11.2018
14:00
AK054
TJ Sokol Úvaly
-
HK Baník Most
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
Podzim 2018 - 10. kolo
1.12.2018
16:00
AK055
Házená Mělník
-
HK Baník Most
Jaroslav Lorenc
,
Markéta Tvrzová
,
1.12.2018
14:00
AK056
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Úvaly
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
2.12.2018
18:00
AK057
Dukla Praha B
-
1.HC Pardubice
Vojtěch Beňuš
,
Marek Řeháček
,
2.12.2018
17:30
AK058
Sokol Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Adam Beneš
,
Lukáš Veselý
,
2.12.2018
15:00
AK059
Lokomotiva Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Jan Kříženecký
,
Ladislav Pokorný
,
7.12.2018
18:30
AK060
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Karel Hladký
,
Jiří Větrovský
,
Podzim 2018 - 11. kolo
8.12.2018
15:00
AK061
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Házená Mělník
Jaroslav Lorenc
,
Tomáš Měšťánek
,
8.12.2018
15:00
AK062
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Jiskra Třeboň
Lukáš Ledvinka
,
Kamil Navrátil
,
9.12.2018
12:00
AK063
TJ Lokomotiva Louny
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
9.12.2018
15:30
AK064
1.HC Pardubice
-
Sokol Vršovice
Petr Kundrata
,
Vlastimil Vlk
,
8.12.2018
14:00
AK065
TJ Sokol Úvaly
-
Dukla Praha B
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
9.12.2018
16:00
AK066
HK Baník Most
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
Jaro 2019 - 12. kolo
23.2.2019
14:00
AK067
Házená Mělník
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Artl
,
Jiří Svítek
,
24.2.2019
16:00
AK068
HK Baník Most
-
Dukla Praha B
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
24.2.2019
14:00
AK069
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
nezadáno
15:30
AK070
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Vršovice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
23.2.2019
12:00
AK071
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
24.2.2019
15:00
AK072
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
Jaro 2019 - 13. kolo
2.3.2019
15:00
AK073
ElektroPraga Jablonec
-
Házená Mělník
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
2.3.2019
15:00
AK074
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
nezadáno
16:00
AK075
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HC Pardubice
3.3.2019
13:00
AK076
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
2.3.2019
18:00
AK077
Sokol Vršovice
-
HK Baník Most
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2.3.2019
16:00
AK078
Dukla Praha B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
Jaro 2019 - 14. kolo
9.3.2019
14:00
AK079
Házená Mělník
-
Dukla Praha B
Radek Seidl
,
Viktor Šmahel
,
9.3.2019
15:00
AK080
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Vršovice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
9.3.2019
16:00
AK081
HK Baník Most
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
9.3.2019
14:00
AK082
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Polák
,
Marta Sovová
,
nezadáno
15:30
AK083
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
10.3.2019
14:30
AK084
TJ Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
Jaro 2019 - 15. kolo
16.3.2019
12:00
AK085
TJ Lokomotiva Louny
-
Házená Mělník
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
nezadáno
15:00
AK086
ElektroPraga Jablonec
-
1.HC Pardubice
16.3.2019
15:00
AK087
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Lorenc
,
Tomáš Měšťánek
,
16.3.2019
16:00
AK088
TJ Jiskra Třeboň
-
HK Baník Most
Jaroslav Artl
,
Jan Kříženecký
,
17.3.2019
13:00
AK089
Lokomotiva Vršovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
17.3.2019
16:00
AK090
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
Jaro 2019 - 16. kolo
23.3.2019
16:00
AK091
Házená Mělník
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Libor Skružný
,
24.3.2019
16:00
AK092
Dukla Praha B
-
Lokomotiva Vršovice
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
23.3.2019
15:00
AK093
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
22.3.2019
18:00
AK094
HK Baník Most
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
23.3.2019
14:00
AK095
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
nezadáno
15:30
AK096
1.HC Pardubice
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaro 2019 - 17. kolo
nezadáno
15:30
AK097
1.HC Pardubice
-
Házená Mělník
31.3.2019
12:00
AK098
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Úvaly
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
13.4.2019
15:00
AK099
ElektroPraga Jablonec
-
HK Baník Most
Petr Pešek
,
Aleš Podzimek
,
30.3.2019
15:00
AK100
TJ Sokol Šťáhlavy
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
30.3.2019
16:00
AK101
TJ Jiskra Třeboň
-
Dukla Praha B
Lukáš Moravec
,
Martin Tůma
,
31.3.2019
13:00
AK102
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
Jaro 2019 - 18. kolo
7.4.2019
16:00
AK103
Házená Mělník
-
Lokomotiva Vršovice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
7.4.2019
14:00
AK104
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
6.4.2019
14:30
AK105
Dukla Praha B
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
6.4.2019
15:00
AK106
ČZ HBC Strakonice 1921
-
ElektroPraga Jablonec
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
6.4.2019
16:00
AK107
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
nezadáno
14:00
AK108
TJ Sokol Úvaly
-
1.HC Pardubice
Jaro 2019 - 19. kolo
28.4.2019
14:00
AK109
TJ Sokol Úvaly
-
Házená Mělník
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
nezadáno
15:30
AK110
1.HC Pardubice
-
HK Baník Most
28.4.2019
12:00
AK111
TJ Lokomotiva Louny
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Janis Aliapulios
,
Jan Dlouhý
,
27.4.2019
15:00
AK112
ElektroPraga Jablonec
-
Dukla Praha B
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
27.4.2019
15:00
AK113
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sokol Vršovice
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
27.4.2019
16:00
AK114
TJ Jiskra Třeboň
-
Lokomotiva Vršovice
Petr Směja
,
Ondřej Tůma
,
Jaro 2019 - 20. kolo
4.5.2019
16:00
AK115
Házená Mělník
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
5.5.2019
13:00
AK116
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Vlk
,
1.5.2019
17:30
AK117
Sokol Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Jan Zelenka
,
Lukáš Veselý
,
5.5.2019
16:00
AK118
Dukla Praha B
-
TJ Lokomotiva Louny
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
nezadáno
14:00
AK119
ČZ HBC Strakonice 1921
-
1.HC Pardubice
4.5.2019
13:00
AK120
HK Baník Most
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
Jaro 2019 - 21. kolo
12.5.2019
13:00
AK121
HK Baník Most
-
Házená Mělník
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
11.5.2019
14:00
AK122
TJ Sokol Úvaly
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
nezadáno
15:30
AK123
1.HC Pardubice
-
Dukla Praha B
12.5.2019
12:00
AK124
TJ Lokomotiva Louny
-
Sokol Vršovice
Jan Kříženecký
,
Ladislav Pokorný
,
11.5.2019
15:00
AK125
ElektroPraga Jablonec
-
Lokomotiva Vršovice
Dalibor Pavlát
,
Petr Pešek
,
11.5.2019
15:00
AK126
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Lorenc
,
Tomáš Měšťánek
,
Jaro 2019 - 22. kolo
18.5.2019
16:00
AK127
Házená Mělník
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jiří Svítek
,
Marek Řeháček
,
18.5.2019
16:00
AK128
TJ Jiskra Třeboň
-
ElektroPraga Jablonec
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
19.5.2019
13:00
AK129
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Janis Aliapulios
,
Marek Řeháček
,
nezadáno
11:00
AK130
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
19.5.2019
16:00
AK131
Dukla Praha B
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
18.5.2019
15:00
AK132
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Baník Most
Milan Hájek
,
Jiří Větrovský
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.